....................................

Od września 2012 roku przez dwa lata szkolne będziemy razem z naszymi kolegami ze szkół partnerskich z Hiszpanii, Walii, Anglii, Francji, Turcji, Rumunii, Włoch i Grecji realizować wielostronny partnerski projekt Comeniusa "Przez sztukę do pokoju w Europie".

Partnerskie Projekty Szkół
Projekty partnerskie to współpraca dwóch lub więcej szkół z różnych krajów UE, która skutkuje przede wszystkim wymienianą doświadczeń i uczeniem się od siebie nawzajem. Akcja ma na celu wzmacnianie europejskiego wymiaru edukacji poprzez promowanie współpracy międzynarodowej, w której uczestniczą uczniowie i kadra nauczycielska z różnych państw członkowskich.