Mienie

BIP

• Zespół działa jako jednostka budżetowa w oparciu o powszechnie obowiązujące przepisy prawa budżetowego oraz statut
  • Zespół jest utrzymywany ze środków organu prowadzącego jako jednostka organizacyjna miasta Katowice. Zespół prowadzi gospodarkę finansową na zasadach jednostki budżetowej rozliczającej się bezpośrednio z budżetem miasta Katowice. Zespół dysponuje powierzoną w nieodpłatny zarząd nieruchomością stanowiącą własność komunalną miasta Katowice. Zespół nie posiada osobowości prawnej.
  • Mienie zespołu stanowią oddane w użytkowanie nieruchomości oraz środki trwałe i przedmioty nietrwałe, których stan, wartość i rodzaj określają odrębne dokumenty.

Wytworzenie informacji 15.01.2018: M. Chytroś
Udostępnienie informacji 15.01.2018