Przyjaciel SP 31

............................................

W roku szkolny 2016/2017 Rada Pedagogiczna zdecydowała, że statuetkę"Przyjaciel Szkoły" otrzymuje:

Pani Anna Kurzydło, za wieloletnią pracę w radzie rodziców, inicjowanie ważnych przedsięwzięć, m.in. opracowanie wnioski do Budżetu Obywatelskiego na rok 2017.

Pani Iwona Orzechowska, za sponsorowanie imprez szkolnych, aktywne uczestniczenie w działaniach szkoły na rzecz promocji zdrowego stylu życia.

Państwo Joanna i Rafał Turakowie, za wieloletnią współpracę ze szkołą w edukacji w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz za fotografowanie imprez szkolnych i wykonanie zdjęć klasowych.

Pani Joanna Gąsior, za sponsorowanie szkoły i pomoc w zaopatrywaniu Spółdzielni Uczniowskiej „Smakuś”.

Pan Mariusz Niezgoda, za prace wykonane na rzecz szkoły, w szczególności montaż systemu alarmowego w budynku szkoły.

Pan Grzegorz Mazur, za wieloletnie pełnienie funkcji przewodniczącego Rady rodziców i efektywną współpracę z dyrekcją oraz gronem pedagogicznym.

.

W roku szkolnym 2015/2015 Rada Pedagogiczna zdecydowała, że statuetkę „ Przyjaciel Szkoły” otrzymują:

Pan Czesław Kamiński za wykonanie zabudowy części holu na potrzeby spółdzielni uczniowskiej „Smakuś”

Pani Mariola Nowak za wykonanie szyldów dekoracyjnych na terenie szkoły

Państwo Marta i Jacek Popławscy za angażowanie szkoły w działanie Teatru Lalki i aktora „Ateneum” w

Katowicach.

Serdecznie dziękujemy!

Dzięki Państwu
Bożenie i Januszowi Korzekwom właścicielom zakładu kamieniarskiego nasz kącik patrona wzbogacił się o piękną, granitową tablicę pamiątkową poświęconą Henrykowi Sienkiewiczowi.

Serdeczne podziękowania za tę niezwykle cenną inicjatywę.

W czerwcu 2013 roku Państwo B. i J. Korzekwowie zostali uhonorowani przez społeczność szkolną statuetką
"Przyjaciel szkoły"

W roku szkolny 2013/2014 Rada Pedagogiczna zdecydowała, że statuetkę
„Przyjaciel Szkoły" otrzymuje:

• Pani Bogumiła Klamka w podziękowaniu za wieloletnie pełnienie funkcji skarbnika

Rady Rodziców

• Państwo Elżbieta i Piotr Osińscy za wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły oraz sponsorowanie atrakcji dla dzieci w czasie Festynów Rodzinnych

W roku szkolny 2014/2015 Rada Pedagogiczna zdecydowała, że statuetkę
„Przyjaciel Szkoły" otrzymuje:

Pani
Urszula Sadzawicz - druhna Malina w podziękowaniu za wieloletnią pracę z młodzieżą naszej szkoły.

Pani
Edyta Kruk - Łakomska kierownik świetlicy środowiskowej nr 5 w Katowicach za wieloletnią współpracę z naszą szkołą i pomoc naszym wychowankom.

Pracownicy Biblioteki Publicznej filia nr 31 w Katowicach Zawodziu za wieloletnią współpracę z naszą szkołą.